یک خط تولید برای درآمدی همیشگی

کوره تولید زغال به روش صنعتی

اگر شما هم قصد راه اندازی خط تولید زغال را دارید، پیش نیاز آن کوره تولید زغال به روش صنعتی است. کوره صنعتی زغال یک تجهیز صنعتی است که مرحله پخت و حرارت دهی به آن وابسته است. این دستگاه ها اغلب به صورت مکعب، در ابعاد و تناژ های متفاوت ساخته می شوند و دارای بدنه از جنس فولاد های ضد زنگ و مقاوم در برابر فشار و دما هستند.

کیفیت و مرغوبیت زغال تولید شده به روش صنعتی، مستقیماً با مواد اولیه و خط تولید آن ارتباط دارد. همچنین شما با راه اندازی خط تولید زغال، می توانید در کوتاه مدت به درآمدی ثابت و چشمگیر برسید.

فروش ویژه کوره صنعتی ذغال

چرا آترین صنعت؟

تامین مواد اولیه تولید

مشاوره و تامین تمامی مواد اولیه و پیش نیاز های تولید و راه اندازی خط تولید زغال برای کوره صنعتی زغال توسط شرکت آترین صنعت طهور به صورت مادام العمر

خرید محصولات تولید شده

خرید تمام زغال های تولید شده توسط تولید کنندگان طرف قرارداد با شرکت بدون قید و شرط و بصورت کامل

ارتباط شما با فروشندگان عمده

ارتباط و عقد قرارداد تولیدکنندگان با بنگاه ها و شرکت های پخش زغال.

مشخصات کوره زغال صنعتی ساخت شرکت آترین صنعت

عملکرد بهینه: کوره‌های صنعتی زغال با تکنولوژی پیشرفته‌ای طراحی شده‌اند تا عملکرد بهینه را ارائه دهند. این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد تا در فرآیندهای صنعتی خود به بهره‌وری بالا دست یابند.

کنترل دقیق دما: یکی از ویژگی‌های مهم کوره‌های صنعتی زغال، کنترل دقیق دما است. این کنترل، اطمینان می‌دهد که فرآیندهای حرارتی و پخت در دماهای مورد نظر صورت گیرد، که این امر برای تولیدات با کیفیت بالا بسیار حیاتی است.

انعطاف پذیری: کوره‌های صنعتی زغال، انعطاف پذیری بالایی را در برنامه‌ریزی فرآیندهای مختلف صنعتی ارائه می‌دهند. این ویژگی به کاربران امکان می‌دهد تا به راحتی فرآیندهای خود را تنظیم کرده و با نیازهای تولید خود هماهنگی داشته باشند.

کارایی بالا: کوره‌های صنعتی زغال به دلیل طراحی مدرن و استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته، کارایی بالایی را ارائه می‌دهند. این کوره‌ها قادرند در طولانی‌مدت و با حفظ کیفیت، به صورت مداوم کار کنند.

ایمنی: از جمله ویژگی‌های مهم کوره‌های صنعتی زغال، ایمنی است. طراحی دقیق و استفاده از مواد با کیفیت برای ساخت کوره‌ها، امنیت کاربران را تضمین می‌کند.

revolutionrevolution

کوره زغال صنعتی تک منظوره

کوره زغال صنعتی کبابی

کوره زغال صنعتی همرفتی


قابلیت تولید بصورت تک جداره تا شش جداره

قابل تولید از 500 کیلوگرم تا 50 تن

قابل تولید بصورت سفارشی

دریافت لیست قیمت
industrialindustrial

کوره زغال صنعتی دو منظوره

کوره زغال صنعتی کبابی

کوره زغال صنعتی لیمو


قابلیت تولید بصورت تک جداره تا شش جداره

قابل تولید از 500 کیلوگرم تا 50 تن

قابل تولید بصورت سفارشی

دریافت لیست قیمت
اطلاعات فنی کوره های صنعتی تولید زغال
اطلاعات فنی کوره های صنعتی تولید زغال

کوره صنعتی زغال چیست؟

کوره صنعتی زغال یا کوره زغال صنعتی، یک تجهیز صنعتی است که کار پخت و حرارت دهی به مواد اولیه تولید زغال را انجام می دهد. این دستگاه ها در ابعاد و تناژ مختلف بسته به نیاز سفارش دهنده ساخته می شود. ویژگی اصلی این کوره ها مقاومت آنها در برابر فشار و دما است.

نحوه کار کوره صنعتی زغال

نحوه کار به این صورت هست که شما قطعات برش خورده و آماده شده چوب، خاک اره و یا براکت زغال فشرده را در کوره قرار داده و با تنظیم کردن دستگاه توسط پنل جلویی، فرایند تولید و حرارت دهی آغاز می شود. حرارت دهی در کوره به طور مرتب و با دمای متناسبی تغییر می‌کند تا زغال‌ها به طور یکنواخت پخته شود. پس از آن نوبت به مرحله خنک سازی و انتقال به انبار می شود.

قیمت دستگاه کوره صنعتی زغال

یکی از پرتکرارترین سؤالات برای افرادی که با خط تولید زغال و حاشیه سود آن آشنایی دارند پیش می آید، هزینه راه اندازی کوره صنعتی زغال و خط تولید آن است. با توجه به تناژ و ابعاد ساخته شدن این دستگاه ها، هزینه های مختلفی می توان برای آن تخمین زد؛ اما می توان گفت که با سرمایه ای اندک در حدود 500 میلیون تومان می توان تولیدی با حاشیه سوددهی منظم و قابل توجه داشت. همچنین ما در آترین صنعت شرایط ویژه ای را برای مشتریان خود که سرمایه اولیه بالایی ندارند فراهم کرده ایم.

انواع کوره صنعتی زغال

کوره زغال صنعتی که شرکت آترین صنعت طهور در اختیار شما قرار می دهد، از نوع ترمودینامیکی است و به شکل کاملاً اتوماتیک کار می کند. کوره زغال شرکت آترین صنعت طهور، با ظرفیت های 500 کیلوگرم تا 50 تن ارائه می شود و بسته به سفارش شما می تواند ظرفیت متفاوتی داشته باشد. به طور معمول کوره های 4، 5 و 3 تنی، تقاضای بیشتری دارد؛ چرا که صرفه اقتصادی خیلی بیشتری دارد. کوره صنعتی زغال در دو نوع تک منظوره و چند منظوره تولید می گردد.

کوره صنعتی زغال تک منظوره

این کوره ها به صورت تک منظوره جهت ساخت و تولید یک محصول مورد استفاده قرار میگیرند و به آن ها کوره صنعتی زغال جداره ای هم نیز گفته می شود؛ مانند کوره زغال لیمو که جهت پخت هیزم ها و تولید زغال لیمو مورد استفاده قرار می گیرد.

کوره صنعتی زغال چند منظوره

این کوره ها برای پخت و تولید چند مدل زغال مورد استفاده قرار می گیرند؛ مانند زغال لیمو، زغال کبابی، زغال مرکبات، زغال مجلسی، زغال چوب، زغال چینی و غیره. می توان گفت این دستگاه پر مخاطب ترین کوره بشمار می رود؛ زیرا با استفاده از آن می توان در عین تولیدات مکرر و متنوع، هزینه های کمتری هم برای تجهیز ماشین آلات پرداخت نمود.

کوره صنعتی زغال همرفتی

این کوره ها از همرفت و جریان هوا برای یکنواخت سازی سوختن و انتقال حرارت در فرایند تولید و پخت استفاده می کند. به همین سبب محصولات نهایی بسیار و با کیفیت هستند و در بازار هم طرفداران بسیار زیادی دارند.

کوره صنعتی زغال بدون دود

باتوجه به شرایط زیست محیطی و افزایش آلاینده ها در محیط، امروزه بسیاری از کارخانه ها تولید کوره های خود را به سمتی بردند تا آسیب ها به محیط زیست به حداقل برسند. کوره های بدون دود به سه دسته جی پلاس، کومپند و بدون دود تک منظوره تقسیم می شوند.

روش ساخت کوره صنعتی زغال

مراحل ساخت کوره صنعتی زغال در کارخانه آترین صنعت طهور
مراحل ساخت کوره صنعتی زغال در کارخانه آترین صنعت طهور
  • طراحی و مهندسی: در این مرحله، نیازمندی‌ها و اهداف کوره مشخص می‌شود و سپس یک تیم مهندسی با توجه به این نیازها، طراحی اولیه را انجام می‌دهد. این طراحی شامل ابعاد، مواد ساخت، سیستم‌های کنترل و ایمنی، و سایر جزئیات فنی است.
  • انتخاب مواد: بعد از طراحی، مواد مناسب برای ساخت کوره انتخاب می‌شود. این شامل جنس بدنه کوره، عایق‌ها، سوپاپ‌ها، سیمان‌ها و دیگر لوازم و تجهیزات می‌شود که با در نظر گرفتن شرایط کاری و دمای مورد نیاز انتخاب می‌شوند.
  • ساخت و نصب: در این مرحله، با استفاده از تجهیزات مربوطه و تحت نظر مهندسین و کارشناسان، بدنه کوره و تجهیزات داخلی آن ساخته و به محل نصب منتقل می‌شود. نصب صحیح کوره با دقت بسیار اهمیت دارد تا کارایی و ایمنی آن تضمین شود.
  • آزمایش و راه‌اندازی: بعد از نصب، کوره صنعتی زغال مورد آزمایش‌های لازم قرار می‌گیرد تا از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل شود. این آزمایش‌ها شامل بررسی عملکرد سیستم‌های کنترل، تست عایق‌ها، و سایر موارد فنی می‌شود.
  • آموزش و بهره‌برداری: پس از پایان آزمایش‌ها، کارگران و کاربران نهایی کوره صنعتی آموزش داده می‌شوند تا بتوانند از آن به بهترین نحو استفاده کنند. همچنین، برای بهره‌برداری بهینه و حفظ عملکرد بهتر کوره، برنامه‌های دوره‌ای تعمیر و نگهداری نیز تدوین می‌شود.

درآمد کوره صنعتی زغال

بازدهی و درآمدهای مختلفی را می توان برای خط تولید زغال توسط کوره های صنعتی محاسبه نمود که با توجه به عوامل مختلفی مانند ظرفیت تولید، هزینه های زمان تولید، قیمت های فروش محصولات، بهره وری و هزینه های بازرگانی متفاوت هستند. برای همین مشاورین ما در زمان مشاوره با توجه به نیاز شما تخمین هایی را میزندد و به شما اعلام می دارند.

کوره صنعتی زغال | خط تولید و تامین مواد اولیه | آترین صنعت
IMG 20230320 150736 309

ساخت انواع کوره زغال صنعتی به روش نوین با استفاده از برترین متریال. کوره زغال لیمو و کوره زغال کبابی (مشاوره رایگان و تسهیلات ویژه)

Product SKU: AST121

Product Brand: AtrinSanatTahor

Product Currency: 1000000000

Product Price: 200000000

Price Valid Until: 2025-04-16

Product In-Stock: InStock

امتیازدهی ویرایشگر:
4.8

Pros

  • کاملترین خط تولید زغال

Cons

  • ندارد